^
Team



 

Francky Defoirdt

 

Zaakvoerder

 

Tel: +3256/60.14.60

 

E-mail: francky@ruitersweelde.be

 

 

 


 

Orfee Deswarte

Zaakvoerder

Tel: +3256/60.14.60

E-mail: orfee@ruitersweelde.be

 

 



 

Nicolas Defoirdt

 

Intern + webshop verantwoordelijke

 

E-mail: webshop@ruitersweelde.be

 

 

 

 


 

Rachel Geusens

Verkoop op wedstrijden

Tel: +32460/95.47.57

E-mail: rachel.geusens@ruitersweelde.be

 

 


 

Nicolas Cartilier

Verkoop 'on the road'


Tel: +32460/95.46.99

E-mail: nicolas.cartilier@ruitersweelde.be

 

 

 

 


 

Gilles Reyns

Verkoop 'on the road'

Tel: +32478/28.40.15

E-mail: gilles.reyns@ruitersweelde.be

 

 

 


 

Jolien De Schepper

Verkoop winkel

 

Webshop verantwoordelijke

E-mail: webshop@ruitersweelde.be
             jolien@ruitersweelde.be

 

 

 



 

Steven Coucke

 

Office

 

E-mail: steven@ruitersweelde.be

 

 

 



 

 

Patrick Van Overloop

 

Verkoop op wedstrijden

Tel: +32471/34.27.03

 

 



 

Deejay

 

Team Mascotte

 

 


Deze website wilt gebruik maken van cookies om uw gebruikservaring te verbeteren.
Gelieve aan te geven of u deze cookies al dan niet wenst te aanvaarden.
Meer informatie