€ 149,00
Prijzen zijn Incl. BTW
De New Collier van Freejump verbindt uw handen met de halslijn en onderhoudt een open en direct contact met de mond. Herkend door topruiters en gebruikt in vele maneges overal ter wereld. De New Collier van Freejump is geschikt voor zowel professionele als amateur ruiters.
1 voortuig, 2 elastische banden, 2 T- rubber handgrepen.
Het verbetert de positie en balans van de ruiter en is een effectief hulpmiddel om een lichtere hand te ontwikkelen.
A/ De Freejump Collier is gemaakt van EVA-schuim en leer en is onderhoudsvrij en kan met water worden gewassen
B/ De Freejump Collier haakt aan de ringen van het zadel en moet goed worden bevestigd aan de hals dankzij twee afstellussen.
C/ De aanpassing van de lengte van het elastiek hangt af van de wil van de ruiter of zijn/haar coach om met een min of meer hoge hand te werken.
D/ De ideale instelling wordt verkregen na verschillende keren te proberen en moet de hand in staat stellen te handelen naar zowel de mond als de basis van de neklijn.