WATERTRENS 'KK ULTRA' 16MM
H. SPRENGER
€ 152,00
Prijzen zijn Incl. BTW
Vergeleken met conventionele bitten, hebben de dubbel gebroken KK Ultra's een middelste stuk die verkort is en 45° naar voor wordt gedraaid. Alleen bij deze hoek ligt de middelste link zacht op de tong, waardoor er een stabiel en constant contact is om duidelijke instructies door de teugels te geven. De innovatieve KK Ultra bitten maken gebruik van de uitzonderlijke gevoeligheid van de tong van het paard, dat zorgt ervoor dat de signalen van het bit versterkt worden.
Als de teugels aangespannen worden, rust het midden van de KK Ultra volledig op de tong zonder te knijpen en de andere delen rollen over de tong. Het gevoel van aanraking van de tong wordt gebruikt en duidelijke instructies kunnen worden gegeven.
Sensogan is samengesteld uit 75% koper, 13% mangaan en 12% zink. Door deze samenstelling oxideert het materiaal gedoseerd. Door de oxidatie ontstaat een aangename smaak, waardoor het paard het bit eerder aanneemt en ontspant. Daarnaast stimuleert het de speekselvorming, is het behulpzaam bij de preventie van spiergevoeligheden en helpt het bij het opbouwen van de spieren. Sensogan helpt bij het reduceren van stress en heeft als bijkomend voordeel dat het minder snel verkleurd en daardoor onderhoudsvriendelijk is.