^
Team

Francky Defoirdt

Zaakvoerder



Tel: +3256/60.14.60

E-mail: francky@ruitersweelde.be

Orfee Deswarte

Zaakvoerder

 

Tel: +3256/60.14.60

E-mail: orfee@ruitersweelde.be

 

 

 

 

 

Nicolas Defoirdt

Intern + webshop verantwoordelijke

E-mail: webshop@ruitersweelde.be

Jolien De Schepper

 

Verkoop winkel

 

Webshop verantwoordelijke

 

+32477/33.46.94

 

E-mail: webshop@ruitersweelde.be

            jolien@ruitersweelde.be

 

 

 

 

 

 

 

Odile Creytens

 

Verkoop 'On the Road'

 

Tel: +32460/95.46.99

 

E-mail: Odile@ruitersweelde.be

 

 

Brian Vanhooren

 

Verkoop 'On the Road'

 

Tel: +32478/28.40.15

 

 

E-mail: Brian@ruitersweelde.be

 

 

 

 

 

 

Rachel Geusens

 

Verkoop op wedstrijden

 

Tel: +32460/95.47.57

 

E-mail: rachel.geusens@ruitersweelde.be

 

 

 

 

 

Office

 

E-mail: boekhouding@ruitersweelde.be

 

Tel: +3256/60.14.60

 

 

 

 

 

 

 

Deejay

 

Team Mascotte





 


Deze website wilt gebruik maken van cookies om uw gebruikservaring te verbeteren.
Gelieve aan te geven of u deze cookies al dan niet wenst te aanvaarden.
Meer informatie